1. محصولات
  2.   Aspose.Words

Aspose.Words: Vereinfachung der Dokumentenverarbeitung

ابزارهای قدرتمند برای کار با اسناد Word

ساده‌سازی پردازش اسناد در برنامه‌ها و گردش کارها خود با خانواده محصولات Aspose.Words. سفارشی شده برای توسعه‌دهندگان جاوا، .NET، C++ و پایتون، این API‌های بومی ابزارهای ضروری برای تولید، ویرایش و تبدیل اسناد ورد در سیستم‌عامل‌ها و پلتفرم‌های مختلف فراهم می‌کنند.

Aspose.Words افزونه‌های کد بالا: هرکدام فقط ۹۹ دلار!

Aspose.Words

ادغام پستی برای .NET

با استفاده از دستورالعمل شابکاری ایجاد سند. با این روش، می‌توانید به سرعت یک الگوی کلی برای اسنادتان (ایمیل‌ها، پاکت‌ها، دایرکتوری‌ها، برچسب‌ها و ...) ایجاد کنید و آن را برای هر گیرنده شخصی‌سازی کنید.

Aspose.Words

ادغام اسناد برای .NET

اففزونه Document Merger برای .NET امکان ترکیب قابل برنامه‌ریزی چند سند به یک فایل را فراهم می‌کند. این امکان را برای کپی دستی و پیکربندی استایل حذف می‌کند و یک راه‌حل نوآورانه برای اتصال اسناد جداگانه ارائه می‌دهد.

Aspose.Words

چاپگر اسناد برای .NET

افزونه چاپ سند برای .NET به توسعه‌دهندگان امکان چاپ اسناد یا صفحات به صورت برنامه‌نویسی را با استفاده از یک کنترل چاپ استاندارد فراهم می کند، که با سایر افزونه‌های Aspose.Words یکپارچه شده است.

Aspose.Words

تبدیل سند برای .NET

تبدیل سند‌های خود از یک فرمت به دیگر: ورد به PDF، HTML به PDF، اپن آفیس به مارک‌دان، PDF به JPG یا PNG، و بسیاری از فرمت‌های دیگر.

Aspose.Words

جداکننده سند برای .NET

جداساز سند برای .NET فرآیند تقسیم سند‌ها به صورت برنامه‌ریزی شده را ساده می‌کند، امکان استخراج آسان هر صفحه از یک سند چند صفحه‌ای را بدون دخالت دستی فراهم می‌کند.

Aspose.Words

مقایسه‌سنجی سند برای .NET

مقایسه دو اسناد. تفاوت‌های یافت شده به عنوان بازبینی‌ها به اولین سند اضافه خواهند شد.

Aspose.Words

موتور گزارش‌دهی LINQ برای .NET

با استفاده از دستورالعمل‌های غنی قالب سازی شده بر اساس تگ‌های متن ساده و موتور گزارش‌دهی LINQ، گزارش‌ها را ایجاد کنید. با LINQ می‌توانید نوعی عملیات فیلترینگ، گروه‌بندی و مرتب‌سازی روی داده‌ها از منابع مختلف را اجرا کنید.

Aspose.Words

سند روانه‌سیل برای .NET

این افزونه Aspose.Words Watermark برای .NET به توسعه دهندگان در افزودن و حذف Watermark از اسناد برای حفاظت کمک می کند. این از فرمت های مختلف فایل پشتیبانی می کند، به کاربران اجازه می دهد تا اسناد خود را در هر برنامه .NET محافظت کنند.

Aspose.Words

پردازشگر کلمات برای .NET

ایجاد، بارگذاری، اصلاح و ذخیره سند‌های Word در قالب‌های DOC، DOCX، RTF، DOT، DOTX، DOTM، DOCM، FlatOPC، FlatOpcMacroEnabled، FlatOpcTemplate، FlatOpcTemplateMacroEnabled و WordML.

Aspose.Words

پردازندهٔ فایل ODT برای .NET

ابزار پردازش فایل .NET ODT یک ابزار چند منظوره برای ویرایش آسان فایل‌های قالب سند باز (ODT) می‌باشد که وظایفی مانند ایجاد، بارگذاری و ویرایش را ساده‌تر می‌کند و از عملیات مختلف پشتیبانی می‌کند.

Aspose.Words

پردازش‌کننده‌ی فایل eBook برای .NET

ابزار پردازش فایل eBook برای .NET یک ابزار چند منظوره است که برای ویرایش آسان فایل‌های کتاب الکترونیکی در فرمت‌های EPUB، MOBI و AZW3 طراحی شده است. این ابزار وظایفی مانند ایجاد، بارگذاری و ویرایش را ساده می‌کند و با پشتیبانی از مختلف عملیات این وظایف را آسان می‌کند.

Aspose.Words

فرآیندگر فایل CHM برای .NET

ایجاد، بارگذاری و ویرایش فایل‌های CHM. از آنجا که Aspose.Words از ذخیره کردن به فرمت CHM پشتیبانی نمی‌کند، این افزونه تنها با افزونه تبدیل‌کننده و افزونه برای کار با فرمت خروجی مورد نظر استفاده می‌شود.

Aspose.Words

پردازش‌گر فایل Markdown برای .NET

پردازشگر فایل Markdown برای .NET یک ابزار پیچیده است که برای ویرایش فرمت‌های فایل Markdown (MD) طراحی شده است. این ابزار امکان بارگیری یا ایجاد سند‌های MD را بدون مشکل فراهم می‌کند، امکان انجام تغییرات و ذخیره نهایی به صورت فایل MD را فراهم می‌کند.

Aspose.Words

پردازش‌کننده‌ی پرونده‌‌های متنی برای .NET

ابزار پردازش فایل متن برای .NET یک ابزار تخصصی طراحی شده برای ویرایش فرمت‌های فایل TXT است. این ابزار به کاربران امکان می‌دهد به راحتی اسناد TXT موجود را بارگیری کنند یا ساخته یکی جدید، تغییراتی اعمال کنند، و نتیجه نهایی را به فرمت TXT ذخیره کنند.

Aspose.Words

پردازنده فایل PDF برای .NET

فراورنده فایل PDF .NET فایل‌های PDF را ویرایش می‌کند، از فایل‌های موجود و ایجاد سند جدید پشتیبانی می‌کند. این شامل جایگزینی متن، دستکاری بوکمارک، ویرایش جداول، لیست‌ها، پاراگراف‌ها، تصاویر و نمودارها می‌شود.

Aspose.Words

پردازنده پرونده PostScript برای .NET

ایجاد، اصلاح و ذخیره سند‌ها در فرمت‌های PS یا PCL. از آنجا که Aspose.Words از بارگذاری اسناد در فرمت‌های PS و PCL پشتیبانی نمی‌کند، این افزونه تنها با افزونه تبدیل و افزونه کار با فرمت ورودی مورد نظر استفاده می‌شود.

Aspose.Words

پردازشگر پرونده SVG برای .NET

ایجاد، ویرایش و ذخیره فایل‌های SVG. زیرا Aspose.Words از بارگذاری سند‌ها در قالب SVG پشتیبانی نمی‌کند، این پلاگین تنها با پلاگین تبدیل‌کننده و پلاگین کار با قالب ورودی مطلوب استفاده می‌شود.

Aspose.Words

پردازنده پرونده‌های وب برای .NET

ابزار پردازش فایل وب .NET یک ابزار پیشرفته برای ویرایش دقیق اسناد وب است که امکان بارگذاری، ویرایش و ذخیره سازی بی‌دردسر در فرمت‌های HTML و MHTML را فراهم می‌کند. با ویژگی‌های ویرایش گوناگون، کاربران می‌توانند اسناد وب را ایجاد، اصلاح و ذخیره کنند.

Aspose.Words

پردازنده فایل XLSX برای .NET

.این پردازشگر فایل .NET XLSX توسط Aspose.Words امکان ایجاد، ویرایش و ذخیره سند‌های XLSX را از داخل هر نوع برنامه .NET فراهم می‌کند

Aspose.Words

پردازش‌کننده پرونده XML برای .NET

ساختن، بارگذاری، ویرایش و ذخیره فایل‌های زبان‌های نشانه‌گذاری. این پردازنده پشتیبانی می‌کند از بارگذاری فایل‌های XML و ذخیره آن‌ها در فرمت‌های XPS، XamlFixed، OpenXps، XamlFlow، و XamlFlowPack.

Aspose.Words

پردازنده پرونده تصویر برای .NET

ایجاد و ویرایش تصاویر، سپس ذخیره نتیجه به صورت فرمت‌های مختلف از جمله TIFF، JPEG، PNG، BMP، EMF و GIF.

چه کسانی چه می‌گویند

فقط به کلام ما اکتفا نکنید. ببینید کاربران درباره API‌ها چه می‌گویند.

 
 
داستان‌های موفقیت را بررسی کنید
 فارسی