1. Продукти
  2.   Aspose.OCR

Конвертування сканів та фотографій у текст за допомогою API Aspose.OCR для .NET

Вбудовуйте розпізнавання зображень у ваше додаток для робочого столу або веб-додаток. Витягуйте текст зі сканів, знімків екрану або фото зі смартфона за допомогою менше ніж 10 рядків коду.

Aspose.OCR - це потужний та точний, але легкий у використанні API для оптичного розпізнавання символів (OCR), який дозволяє додавати розпізнавання зображень до будь-якої робочого столу чи веб-додатку. Він може видобувати текст із сканувань, знімків екрана або навіть фотографій зі смартфона у найпопулярніших форматах менше ніж за 10 рядків коду, не турбуючись про складну математику, машинне навчання, нейронні мережі та інші технічні деталі.

Aspose.OCR Висококодові Плагіни: Тільки по $99!

Aspose.OCR

Знаходжувач тексту на зображенні для .NET

Пошук тексту у зображеннях за допомогою цього додатка OCR .NET. Ідентифікуйте відмінності у текстах зображень легко, незалежно від стилів, роздільної здатності, шрифту, формату чи інших факторів.

Aspose.OCR

Рахунок на оплату для .NET

Конвертуйте отскановані або сфотографовані накладні в текст і надсилайте результати до бухгалтерських програм, баз даних або банків без ручного набору. Зменшуйте людські помилки, підвищуйте безпеку та оптимізуйте час обробки накладних.

Aspose.OCR

Сканувати в текст для .NET

Видобувайте текст зображень з великою кількістю структурованого тексту, таких як скановані контракти, угоди, сторінки книг, статті, газети та інше. Досягніть точного розпізнавання, включаючи багатоколоночні макети, за допомогою Aspose.OCR.

Aspose.OCR

Сканований PDF у текст для .NET

Витягніть текст з відсканованих PDF або перетворіть їх на пошукові документи. Читання будь-якого макету та стилю, точне визначення структури тексту та таблиць. Збережіть оригінальні зображення на задньому плані для збереження контенту. Aspose.OCR - Ваше рішення для видобування тексту з PDF для .NET.

Aspose.OCR

Таблиця в текст для .NET

Видобування тексту з сканованих або сфотографованих таблиць. Точно виявляйте структуру таблиць, видобувайте текст з комірок та організуйте його у пошукові та редаговані таблиці. Aspose.OCR - Ваше рішення для видобування тексту з таблиць в .NET.

Aspose.OCR

Фото у текст для .NET

Видобувайте текст з фотографій, зроблених камерою або смартфоном. Передові фільтри попередньої обробки Aspose.OCR гарантують точний видобуток з повернених, спотворених та шумних зображень без підвищення точності розпізнавання.

Що Говорять Люди

Не обмежуйтеся нашим словом. Подивіться, що користувачі говорять про API.

 
 
Перевірте Історії Успіху
 Українська