1. Ürünler
  2.   Aspose.OCR

.Aspose.OCR API’si ile Taramaları ve Fotoğrafları Metne Dönüştürme .NET için

Masaüstü veya web uygulamanıza görüntü tanıma özelliğini sorunsuz bir şekilde entegre edin. Taramalardan, ekran görüntülerinden veya akıllı telefon fotoğraflarından metin çıkarın ve yalnızca 10 satırdan az kodla işlem yapın.

Aspose.OCR, masaüstü veya web uygulamasına görüntü tanımı eklemenize olanak tanıyan güçlü ve doğru, ancak kullanımı kolay optik karakter tanıma (OCR) API’sıdır. Taramalardan, ekran görüntülerinden veya hatta akıllı telefon fotoğraflarından metin çıkarabilir ve karmaşık matematik, makine öğrenimi, sinir ağları ve diğer teknik ayrıntılar hakkında endişelenmeden en popüler formatlarda kod satırı sayısını geçmeyen bir şekilde yapabilir.

Aspose.OCR Yüksek Kodlu Eklentiler: Her biri Sadece 99 $!

Aspose.OCR

Fotoğrafı Metne Çevirme için .NET

Kamerayla veya akıllı telefondan çekilen fotoğraflardan metin çıkarın. Aspose.OCR'ın gelişmiş ön işleme filtreleri, döndürülmüş, distorsiyonlu ve gürültülü görüntülerden hassas çıkarım sağlar ve tanıma doğruluğunu zayıflatmaz.

Aspose.OCR

Fatura Metni için .NET

Taramalı veya fotoğraflanmış faturaları metne dönüştürün ve sonuçları elle yeniden yazmadan muhasebe programlarına, veritabanlarına veya bankalara gönderin. İnsan hatasını azaltın, güvenliği artırın ve fatura işleme sürelerini optimize edin.

Aspose.OCR

Görüntü Metin Bulucu için .NET

Bu .NET OCR eklentisi ile görseller içinde metin arayın. Stil, çözünürlük, font, format veya diğer faktörlerden bağımsız olarak görüntü metinlerindeki farklılıkları kolayca tanıyın.

Aspose.OCR

Metin Tablosu için .NET

Taramalardan veya fotoğraflardan metin çıkarın. Tabloların yapısını doğru bir şekilde algılayın, hücrelerden metin çıkarın ve aranabilir ve düzenlenebilir elektronik tablolara düzenleyin. Aspose.OCR - .NET'te tablo metni çıkarma çözümünüz.

Aspose.OCR

Metni Tarama için .NET

Aspose.OCR ile taranmış sözleşmeler, anlaşmalar, kitap sayfaları, makaleler, gazeteler ve daha fazlası gibi büyük miktarlarda yapılandırılmış metin içeren görüntülerden metin çıkarın. Aspose.OCR ile çoklu sütun düzenleri de dahil olmak üzere doğru tanıma sağlayın.

Aspose.OCR

Taramalı PDF'den Metne için .NET

Taramalı PDF'lerden metin çıkarın veya onları aranabilir belgelere dönüştürün. Her hangi bir düzeni ve stili okuyun, metin ve tabloların yapısını doğru bir şekilde tanımlayın. İçeriği korumak için orijinal görüntüleri arka planda koruyun. Aspose.OCR - .NET için PDF metin çıkarma çözümünüz.

İnsanlar Ne Diyor

Sadece bizim sözümüze inmeyin. Kullanıcıların API'ler hakkında ne söylediğini görün.

 
 
Başarı Hikayelerini Kontrol Edin
 Türkçe