1. Produkty
  2.   Aspose.OCR

Konwertowanie skanów i zdjęć na tekst za pomocą interfejsu API Aspose.OCR dla .NET

W łatwy sposób zintegruj rozpoznawanie obrazów z systemem operacyjnym lub aplikacją internetową. Wydobywaj tekst zeskanowanych dokumentów, zrzutów ekranu lub zdjęć z smartfona za pomocą mniej niż 10 linii kodu.

Aspose.OCR jest potężnym i dokładnym, a jednocześnie łatwym w użyciu API do rozpoznawania optycznego znaków (OCR), które pozwala dodać rozpoznawanie obrazów do dowolnej aplikacji desktopowej lub internetowej. Może ono wyodrębnić tekst ze skanów, zrzutów ekranu, a nawet zdjęć z smartfona w najpopularniejszych formatach w mniej niż 10 linijkach kodu, nie martwiąc się o skomplikowane obliczenia matematyczne, uczenie maszynowe, sieci neuronowe i inne szczegóły techniczne.

Aspose.OCR Wysokie Wtyczki Kodu: Tylko 99 USD Za Każdą!

Aspose.OCR

Wyszukiwacz tekstu na obrazie dla .NET

Szukaj tekstu w obrazach za pomocą tego wtyczki OCR .NET. Identyfikuj różnice w tekście obrazków bezproblemowo, niezależnie od stylów, rozdzielczości, czcionki, formatu, lub innych czynników.

Aspose.OCR

Faktura do Tekstu dla .NET

Konwertuj zeskanowane lub sfotografowane faktury na tekst i wyślij wyniki do programów księgowych, baz danych lub banków bez ręcznego przepisywania. Zredukuj błędy ludzkie, popraw bezpieczeństwo i zoptymalizuj czasy przetwarzania faktur.

Aspose.OCR

Zdjęcie na tekst dla .NET

Wydobywaj tekst z zdjęć wykonanych aparatem lub smartfonem. Zaawansowane filtry wstępnej obróbki Aspose.OCR zapewniają dokładne wydobycie z obróconych, zniekształconych i zaszumionych obrazów niezakłócając dokładności rozpoznawania.

Aspose.OCR

Skanuj do Tekstu dla .NET

Wydobywaj tekst z obrazów zawierających duże ilości strukturalnego tekstu, takie jak zeskanowane umowy, umowy, strony książek, artykuły, gazety i wiele innych. Osiągnij dokładne rozpoznanie, w tym układy wielokolumnowe, za pomocą Aspose.OCR.

Aspose.OCR

Przekonwertuj PDF na tekst dla .NET

Wyodrębniaj tekst z zeskanowanych plików PDF lub konwertuj je na dokumenty możliwe do wyszukiwania. Przeczytaj każde układ i styl, dokładnie zdefiniuj strukturę tekstu i tabel. Zachowaj oryginalne obrazy w tle dla zachowania treści. Aspose.OCR - Twoje rozwiązanie do wydobywania tekstu z plików PDF dla .NET.

Aspose.OCR

Tabela na Tekst dla .NET

Wyodrębniaj tekst z zeskanowanych lub sfotografowanych tabel. Dokładnie wykrywaj strukturę tabel, wydzielaj tekst z komórek i organizuj go w przeszukiwalne i edytowalne arkusze kalkulacyjne. Aspose.OCR - Twoje rozwiązanie do wyodrębniania tekstu z tabel w .NET.

Co Mówią Ludzie

Nie ograniczaj się tylko do naszych słów. Zobacz, co użytkownicy mają do powiedzenia o API.

 
 
Sprawdź Historie Sukcesu
 Polski