1. محصولات
  2.   Aspose.OCR

تبدیل اسکن‌ها و عکس‌ها به متن با استفاده از Aspose.OCR API برای .NET

یکپارچه‌سازی بدون وقفه شناسایی تصویر را به برنامه دسکتاپ یا وب خود اضافه کنید. متن را از اسکن‌ها، تصاویر صفحه نمایش یا عکس‌های گوشی‌هوشمند استخراج کنید با کمتر از ۱۰ خط کد.

Aspose.OCR یک API قدرتمند و دقیق اما آسان برای استفاده است که به شما امکان می دهد تا تشخیص متن اپتیکال (OCR) را به هر برنامه دسکتاپ یا وب اضافه کنید. این قادر است متن را از اسکن ها، عکس های اسکرین یا حتی عکس های تلفن همراه در پرسری محبوب ترین فرمت ها در کمتر از 10 خط کد استخراج کند بدون نگرانی از ریاضیات پیچیده، یادگیری ماشین، شبکه های عصبی و سایر جزییات فنی.

Aspose.OCR افزونه‌های کد بالا: هرکدام فقط ۹۹ دلار!

Aspose.OCR

جدول به متن برای .NET

استخراج متن از جداول اسکن شده یا عکس‌های گرفته شده. تشخیص دقیق ساختار جداول، استخراج متن از خانه‌ها و سازماندهی آن به صورت جستجوپذیر و قابل ویرایش در صفحه‌های گسترده. Aspose.OCR - راه حل شما برای استخراج متن جدول در .NET.

Aspose.OCR

PDF اسکن شده به متن برای .NET

استخراج متن از PDFهای اسکن شده یا تبدیل آن‌ها به اسناد جستجوپذیر. خواندن هر طرح و سبک، تعیین دقیق ساختار متن و جداول. حفظ تصاویر اصلی در پس‌زمینه برای حفظ محتوا. Aspose.OCR - راهکار استخراج متن PDF خود برای .NET.

Aspose.OCR

یافتن متن تصویر برای .NET

Search for متن within تصاویر with this .NET OCR plug-in. Identify differences in image texts effortlessly, regardless of styles, resolution, font, format, or other factors.

Aspose.OCR

عکس به متن برای .NET

استخراج متن از عکس‌های گرفته شده با دوربین یا گوشی هوشمند. فیلترهای پیش‌پردازش پیشرفته اسپوز.اوس.آ.آر از استخراج دقیق از تصاویر چرخیده، تغییر شکل یافته و نویزی بدون کاستگی از دقت تشخیص اطمینان حاصل می‌کند.

Aspose.OCR

صورتحساب به متن برای .NET

با استفاده از اسناد اسکن شده یا عکس‌های فاکتورها، متن را تبدیل کنید و نتایج را به برنامه‌های حسابداری، پایگاه‌های داده یا بانک‌ها بفرستید بدون انجام دوباره‌ی دستی. خطاهای انسانی را کاهش دهید، امنیت را بهبود بخشید، و زمان پردازش فاکتورها را بهینه‌سازی کنید.

Aspose.OCR

اسکن به متن برای .NET

استخراج متن از تصاویر با مقدار زیادی متن ساختارمند، مانند قراردادهای اسکن شده، توافق‌نامه‌ها، صفحات کتاب، مقالات، روزنامه‌ها و غیره. دستیابی به تشخیص دقیق، از جمله طرح‌های چند ستونی، با Aspose.OCR.

چه کسانی چه می‌گویند

فقط به کلام ما اکتفا نکنید. ببینید کاربران درباره API‌ها چه می‌گویند.

 
 
داستان‌های موفقیت را بررسی کنید
 فارسی