1. Produkty
  2.   Aspose.OCR

Převod skenů a fotografií na text pomocí Aspose.OCR API pro .NET

Plynule integrujte rozpoznávání obrazů do své desktopové nebo webové aplikace. Extrahujte text ze skenů, snímků obrazovky nebo fotografií smartphonu s méně než 10 řádky kódu.

Aspose.OCR je mocná a přesná a přesto snadno použitelná aplikační programové rozhraní pro optické rozpoznávání znaků (OCR), která vám umožňuje přidat rozpoznávání obrazu do jakékoli desktopové nebo webové aplikace. Dokáže extrahovat text ze skenů, snímků obrazovky nebo dokonce fotografií ze smartphonu ve velmi oblíbených formátech v méně než 10 řádcích kódu, aniž byste se museli starat o složitou matematiku, strojové učení, neuronové sítě a další technické detaily.

Aspose.OCR Vysoké kódové zásuvky: Pouze 99 USD každá!

Aspose.OCR

Nalezení textu na obrázku pro .NET

Vyhledávejte text ve snímcích s tímto .NET OCR plug-inem. Snadno identifikujte rozdíly v textech obrázků, bez ohledu na styly, rozlišení, písmo, formát nebo jiné faktory.

Aspose.OCR

Faktura do Textu pro .NET

Převeďte naskenované nebo vyfotografované faktury do textu a odešlete výsledky do účetních programů, databází nebo bank bez ručního opisování. Sníží se lidské chyby, zlepší se bezpečnost a optimalizují se časy zpracování faktur.

Aspose.OCR

Přelíčení fotografií se textem pro .NET

Získejte text z fotografií pořízených fotoaparátem nebo chytrým telefonem. Pokročilé předzpracování filtrů Aspose.OCR zajišťuje přesné extrakci z otáčených, zkreslených a šumem zatížených obrázků, aniž by došlo k ohrožení přesnosti rozpoznání.

Aspose.OCR

Tabulka na text. pro .NET

Získejte text z naskenovaných nebo fotografovaných tabulek. Přesně detekujte strukturu tabulek, vytáhněte text z buněk a uspořádejte ho do vyhledatelných a upravitelných tabulek. Aspose.OCR - Vaše řešení pro extrakci textu z tabulek v .NET.

Aspose.OCR

Skenovat do textu pro .NET

Extrahujte text z obrázků s velkým množstvím strukturovaného textu, jako jsou naskenované smlouvy, dohody, knižní stránky, články, noviny a mnohem více. Dosáhněte přesného rozpoznání, včetně vícesloupcových rozvržení, s Aspose.OCR.

Aspose.OCR

Scanovaný PDF na Text pro .NET

Extrahovat text z naskenovaných PDF souborů nebo je převést na prohledávatelné dokumenty. Čtěte jakýkoli layout a styl, přesně definujte strukturu textu a tabulek. Zachovejte originální obrázky v pozadí pro zachování obsahu. Aspose.OCR - Vaše řešení pro extrakci textu z PDF pro .NET.

Co lidé říkají

Neposlouchejte jen naše slovo. Podívejte se, co uživatelé říkají o API.

 
 
Zkontrolujte příběhy úspěchu
 Čeština