1. Ürünler
  2.   Aspose.Imaging

Aspose.Imaging: Görüntü İşleme Çözümleri

Farklı görüntü formatlarıyla çalışın, dönüştürmeleri, düzenlemeleri ve geliştirmeleri minimum kod kullanarak gerçekleştirin.

Aspose.Imaging, çeşitli .NET & Java uygulamalarında güçlü yetenekler sunan kapsamlı bir kütüphanedir. Geniş bir özellik yelpazesi ile, resim dönüştürme, düzenleme ve geliştirme gibi görevleri basitleştirir; çeşitli resim formatlarını ele almak için çok yönlü bir araç seti sunar. Aspose.Imaging, geliştiricilere, yeniden boyutlandırma, kırpma ve filtreler uygulama gibi işlevleri sorunsuz bir şekilde entegre etme olanağı sağlayarak güçlü ve özelleştirilmiş resim işleme çözümleri oluşturmayı kolaylaştırır. Piksel veya vektör formatlarını ele almış olsun, Aspose.Imaging, etkinlik ve kullanım kolaylığı sağlayarak uygulamalarındaki resimle ilgili iş akışlarını geliştirmek ve optimize etmek isteyen geliştiriciler için temel bir araç haline gelir.

Aspose.Imaging Yüksek Kodlu Eklentiler: Her biri Sadece 99 $!

Aspose.Imaging

Animasyon Oluşturucu için .NET

Animasyon Oluşturucu, kompozit çoklu kare görüntüler ve mevcut animasyonlar da dahil olmak üzere görüntülerden yüksek kaliteli animasyonlar oluşturur.

Aspose.Imaging

Animasyon Oluşturucu için Java

Animasyon Oluşturucu, mevcut animasyonlar ve bileşik çoklu kare resimleri dahil olmak üzere resimleri kullanarak yüksek kaliteli animasyonlar üretir.

Aspose.Imaging

Resim Dönüştürücü için .NET

Hızlı bir şekilde birkaç satır .NET kodu kullanarak görüntü formatlarını hızlıca değiştirin. Bu vektörleri piksel formatlarına ve tersine dönüştürmeyi içerir.

Aspose.Imaging

Resim Dönüştürücü için Java

Java kodu kullanarak sadece birkaç satırda görüntü formatları arasında kolayca dönüştürün. Bu, vektör ve raster formatları arasındaki sorunsuz dönüşümü içerir.

Aspose.Imaging

Görüntü Sıkıştırıcı için .NET

. NET eklentisi resimleri sıkıştırmak için. Özelleştirme seçenekleri olan fotoğraflar için en iyi sıkıştırma seçeneklerini sunar.

Aspose.Imaging

Görüntü Sıkıştırıcı için Java

Java görüntü sıkıştırma eklentisi, fotoğraf sıkıştırmasını optimize etmek için kişisel tercihlere uygun özelleştirilebilir çözümler sunar.

Aspose.Imaging

Görüntü Birleştirici için .NET

Görüntüleri yapılandırılmış ve dengeli bir görsel etki için ya lineer ya da ızgara düzeni kullanarak tek bir dosyada birleştirin.

Aspose.Imaging

Görüntü Birleştirici için Java

Görselleri ya düz bir ya da ızgara düzeninde birleştirerek yapının dengeli ve düzenli görsel etkisini sağlayın.

Aspose.Imaging

Resim Yeniden Boyutlandırıcı için .NET

.NET Görüntü Yeniden Boyutlandırıcı, boyutu azaltırken çözünürlüğü korur.

Aspose.Imaging

Resim Yeniden Boyutlandırıcı için Java

Java Görüntü Boyutlandırıcı, çözünürlüğü korurken resmi kolayca boyutlandırır.

Aspose.Imaging

Foto Albümü Yapımı için .NET

.NET Albüm Yapımcısı çeşitli görüntü formatlarını düzenleyerek, PDF, TIFF ve DICOM formatlarında çok sayfalı çıktılar oluşturur.

Aspose.Imaging

Foto Albümü Yapımı için Java

Java Albüm Yapımcısı, farklı görüntü formatlarını bir araya getirerek PDF, TIFF ve DICOM formatlarında çok sayfalı çıktılar oluşturur.

Aspose.Imaging

Görüntü Kırpıcı için .NET

Gerekli parçaları seçerek görüntüleri kırpın. Görüntüleri popüler belge veya sosyal ağ boyutlarına kolayca yeniden boyutlandırın.

Aspose.Imaging

Görüntü Kırpıcı için Java

Gerekli parçaları seçerek görüntüleri kırpın ve kolayca popüler belge veya sosyal medya boyutlarına yeniden boyutlandırın.

Aspose.Imaging

Görüntü Efekt Oluşturucu için .NET

.NET Görüntü Efekti Eklentisi, filtre efektleri ile görüntüleri geliştirir ve yüksek kaliteli sonuçlar sağlar.

Aspose.Imaging

Görüntü Efekt Oluşturucu için Java

Resim Efekti Eklentisi, kaliteli dönüşümler için bulanıklık, pozlama, netlik ve kabartma filtreleri ile resimleri geliştirir.

Aspose.Imaging

Görüntü Dikleştirme için .NET

Taramış fotoğrafları .NET düzeltme eklentisi ile geliştirin; çoklu sayfa görüntü düzeltilmeleri için esnek ayarlar sunar.

Aspose.Imaging

Görüntü Dikleştirme için Java

Java deskew eklentisini kullanarak tarama fotoğraflarını geliştirin, çoklu sayfalı görüntülerin eğikliğini düzeltmek için esnek ayarlar sağlar.

Aspose.Imaging

Görüntü Döndür & Çevir için .NET

Resimleri sabit açılarda (90/180/270 derece) döndürün, simetrisi ile veya simetrisiz, veya dilediğiniz herhangi bir açıda özgürce seçin.

Aspose.Imaging

Görüntü Döndür & Çevir için Java

Görüntüleri sabit açılarda (90/180/270 derece) döndürün veya dilediğiniz açıyı seçerek, çevirme yaparak veya yapmadan özgürce döndürün.

İnsanlar Ne Diyor

Sadece bizim sözümüze inmeyin. Kullanıcıların API'ler hakkında ne söylediğini görün.

 
 
Başarı Hikayelerini Kontrol Edin
 Türkçe